Profilaktyka

Pluszak przytulanka od świętokrzyskiego policjanta

Koziołek Spoko oraz Jeżyk Edek odwiedzili ukraińskie dzieci przebywające w jednym z ośrodków w powiecie kieleckim. W trudnym dla najmłodszych czasie taka wizyta wnosi odrobinę radości. Dzieci z ogromną chęcią wtulały się w puchatych przyjaciół i posyłały im mnóstwo uśmiechów.

Uśmiech na twarzy dziecka to najbardziej radosny widok na świecie. Na twarzach dzieci, które uciekają ze swoimi mamami przed wojną, często maluje się smutek i zmęczenie podróżą. Jednak świętokrzyscy policjanci próbują temu zaradzić.

Szczery dziecięcy uśmiech u dzieci przebywających w ośrodku dla uchodźców, wywołali dzisiaj funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. W obecności policyjnego Koziołka Spoko i Jeżyka Edka, funkcjonariusze rozdawali maskotki i słodycze. Wszystko po to by dodać im radości i otuchy w tym trudnym dla nich czasie. W trakcie tego spotkania nie zabrakło też istotnych elementów edukacyjnych, policjanci poprzez zabawę przedstawiali dzieciom wiedzę z zakresu ogólnego bezpieczeństwa.

Na koniec dzisiejszego spotkania Koziołek Spoko oraz Jeżyk Edek wręczyli dzieciom elementy odblaskowe oraz kolorowanki. Ta wizyta wywołała szczery uśmiech na twarzach maluchów. Najmłodsi z przyjemnością wtulali się w puchatych przyjaciół i obejmowali ich z całych sił.

Opr. SS

  • spotkanie z dziećmi z Ukrainy
  • spotkanie z dziećmi z Ukrainy
  • spotkanie z dziećmi z Ukrainy
Powrót na górę strony