Poszukiwani

Poszukiwani sprawcy kradzieży rozbójniczej

Kielecka Policja poszukuje widocznych na zdjęciach kobietę i mężczyznę, podejrzewanych o kradzież rozbójniczą. W dniu 29 października 2016 roku około godziny 17:00 w jednym z kieleckich marketów w/w grożąc nożem pracownikowi sklepu dokonali kradzieży wiertarki.

Rysopis sprawców:

Mężczyzna w wieku 30-40 lat, wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie, twarz bardzo chuda-wystające kości policzkowe, cera blada, czoło średnie, ubrany w dniu zdarzenia w granatowa kurtkę pikowaną, niebieskie spodnie jeansowe oraz biały sweter.

Kobieta w wieku 30-40 lat, wzrost 175-180 cm, w widocznej ciąży, włosy blond proste, cera blada, ubrana w dniu zdarzenia w czarny płaszcz, białą bluzkę z długim rękawem, czarne spodnie, posiadała brązową torebkę. Ponadto sprawcy poruszali się samochodem osobowym  marki Hyundai Lantra z przyciemnianymi tylnymi szybami, pojazd posiadał spoiler na tylnej klapie bagażnika. Początkowe numery rejestracyjne mogły zaczynać się od WWL …..

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informację pozwalające na ustalenie personaliów osób widocznych na zdjęciach, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Kielcach Oś. Na Stoku 63B tel. 41 349-31-10, 41 349-31-25 lub drogą elektroniczną  komisariat1.kielce@ki.policja.gov.pl  lub pod numerem 997.

  • zdjęcia
  • zdjęcia
  • zdjęcia
Powrót na górę strony