Aktualności

Prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Data publikacji 20.06.2024

10 czerwca bieżącego roku w miejscowości Oblekoń w powiecie buskim, przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego ujawniono ciało mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jego śmierci mógł się ktoś przyczynić. Ze względu na obrażenia trudno jest ustalić jak wyglądał. Policyjni specjaliści odtworzyli przybliżony wizerunek jego twarzy. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę lub posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności jego śmierci, skontaktuj się z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach pod numerem telefonu 516 393 871 lub osobiście w siedzibie przy ul. Seminaryjskiej 12 w Kielcach.

10 czerwca bieżącego roku, około godz. 12.30 w miejscowości Oblekoń w powiecie buskim ujawniono ciało mężczyzny. Znajdowało się przy drodze w pobliżu cmentarza i wału wiślanego. Na chwilę obecną, nie można ustalić jego tożsamości, gdyż nie pozwalają na to obrażenia. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Wstępne ustalenia wskazują, że do jego śmierci ktoś się przyczynił. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Busku- Zdroju oraz policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Ze względu na obrażenia, specjaliści Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji odtworzyli przybliżony wizerunek twarzy mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione.

Mężczyzna miał około 175- 180 centymetrów wzrostu, włosy krótkie. Był szczupłej budowy ciała z wyglądu w wieku około 50 lat. Cechami charakterystycznymi mężczyzny liczne ubytki w uzębieniu oraz brak drugiego palca lewej stopy.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny proszę kierować do Policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach – osobiście przy ul. Seminaryjskiej 12 w Kielcach lub telefonicznie pod numerem telefonu 516 393 871.

 

Opr. KT

Źródło: KWP w Kielcach

  • wizerunek
Powrót na górę strony