Aktualności

Poszukiwani zatrzymani przez jędrzejowskich policjantów

Data publikacji 02.04.2024

W piątek na terenie Jędrzejowa kryminalni zatrzymali poszukiwanego 55-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Kielcach i miał do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. Ponadto w sobotę na terenie miasta mundurowi zatrzymali 29-latkę, która skorzystała z możliwości wpłacania kary zastępczej.

W piątek na terenie Jędrzejowa kryminalni prowadzili działania, które miały na celu zatrzymywanie osób poszukiwanych. Popołudniu kryminalni zatrzymali na terenie miasta 55-letniego poszukiwanego mieszkańca miasta. Mężczyzna zgodnie z nakazem doprowadzenia wydany przez Sąd Okręgowy w Kielcach najbliższy rok i 3 miesiące spędzi zakładzie penitencjarnym za oszustwa. Po wykonanych czynnościach 55-latek trafił do policyjnej celi, a już następnego dnia przekroczył więzienne bramy.

W sobotnie południe kryminalni zatrzymali 29-letnią mieszkankę Jędrzejowa. Kobieta  poszukiwana była zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Lublinie w celu odbycia kary 10 dni pozbawienia wolności lub wpłacenia kary zastępczej w wysokości 2 tysięcy złotych. 29-latka skorzystała z możliwości wpłacenia grzywny, a po wykonanych czynnościach została zwolniona.

Opr. BS

Źródło: KPP w Jędrzejowie

Powrót na górę strony