Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czeka ją długa rozłąka z wolnością

Data publikacji 18.11.2023

W czwartek na terenie miasta i powiatu kieleckiego policjanci zatrzymali 6 poszukiwanych. Wśród tych osób była 35-letnia kielczanka, którą zatrzymali funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Kielcach. Kobieta była ścigana dwoma listami gończymi za popełnione przestępstwa. Skazana „pożegnała się” z wolnością na 2 lata i 10 miesięcy.

Każdego dnia funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zajmują się również poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania, prowadzą czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu osób skazanych prawomocnymi wyrokami, które nie stawili się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego.

Tak było przypadku 35 – letniej mieszkanki Kielc. Stróże prawa podejrzewali, że może ona ukrywać się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Ich przewidywania się potwierdziły, bowiem, w mieszkaniu, w którym złożyli służbową wizytę w czwartkowe południe zastali poszukiwaną kobietę. 35 – latka teraz na długo będzie musiała pożegnać się z wolnością, bo ma do odsiadki 2 lata i 10 miesięcy pozbawienia wolności za rozbój i uszkodzenie ciała.

Opr. MPK

Źródło KMP w Kielcach

Powrót na górę strony