Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Auto na prywatnej posesji – to nie było parkowanie

Data publikacji 24.02.2023

20 lutego na jednej z ulic Starachowic doszło do niebezpiecznej sytuacji, która została uwieczniona na nagraniu monitoringu. Na filmie widać zbliżający się ciemny samochód, gdzie kierujący traci nad nim panowanie, następnie wpada w poślizg i uderza w ogrodzenie zatrzymując się na posesji.

Na publikowanym nagraniu widać ciemne audi zbliżające się do posesji. Jak się okazało, 58-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem, najpierw wjechał na chodnik po swojej prawej stronie, auto w pewnym momencie przejechało na drugą stronę drogi i uderzyło w ogrodzenie. Swoją podróż audi zakończyło na dachu zatrzymując się na terenie prywatnej posesji.  W groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Zauważyć należy, że na posesji gdzie zatrzymał się dachujący samochód na szczęście nie było nikogo.

Przypominamy, że każdy kierujący oprócz przestrzegania przepisów i zasad ruchu drogowego powinien dostosować technikę jazdy do aktualnie panujących warunków na drodze. Właściciel nagrania poinformował, że w ostatnim czasie była to już czwarta taka sytuacja.

Opr. PK

Źródło: KPP w Starachowiach

Film Starachowice.mp4

Opis filmu: zdjęcie poglądowe

Pobierz plik Starachowice.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.08 MB)

Pliki do pobrania

  • 11.28 KB
    deskrypcja
Powrót na górę strony