Aktualności

Sprawca uszkodzenia mienia zatrzymany

Data publikacji 03.08.2022

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 38 – latkowi z Iwanisk, podejrzanemu o to, że w minioną niedzielę uszkodził drzwi wejściowe do budynku, w którym mieści się Urząd Miasta i Gminy Iwaniska. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie. Usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W niedzielne przedpołudnie dyżurny opatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia mienia w Iwaniskach. Policjanci skierowani na miejsce ustalili, że w ciągu minionej doby doszło do uszkodzenia drzwi wejściowych do budynku Urzędu Miasta i Gminy Iwaniska. Po dokonaniu oceny zniszczeń okazało się, że straty opiewają na kwotę 9000 złotych. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na wytypowanie sprawcy tego przestępstwa. Wczoraj, 38 – latek z Iwanisk, został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego. Zostały mu przedstawione również zarzuty.
Popełnienie przestępstwa polegającego na uszkodzeniu mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. sprawi 38 – latka trafi do oceny Sądu.


Opr. KCW
Źródło: KPP w Opatowie

 

Film kamien.mp4

Opis filmu: Sprawca uszkodzenia mienia

Pobierz plik kamien.mp4 (format mp4 - rozmiar 3.73 MB)

Powrót na górę strony