Podziękowania - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Podziękowania

Data publikacji 11.10.2021

Dziś w Sali Narad im. płk Jana Piwnika „Ponurego” odbyło się krótkie spotkanie. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Kielcach insp. dr Agata Malasińska-Nagórny podziękowała za bardzo dobrą współpracę świętokrzyskiej Policji z Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu koło Chęcin. Dyrektor centrum dr inż. Marcin Zawierucha otrzymał list gratulacyjny oraz pamiątkową statuetkę.

Dziś w Sali Narad im. płk Jana Piwnika „Ponurego” odbyło się krótkie spotkanie, na którym Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Kielcach insp. dr Agata Malasińska-Nagórny podziękowała za bardzo dobrą współpracę świętokrzyskiej Policji z Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu koło Chęcin. Dyrektor centrum dr inż. Marcin Zawierucha otrzymał list gratulacyjny oraz pamiątkową statuetkę. Dzięki tej współpracy realizowane są testy na obecność koronawirusa wśród policjantów, co zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo i efektywność służby.

Podczas dzisiejszego spotkania Pan Dyrektor wspomniał także o dużym zaangażowaniu we współpracę Zespołu Medycznego Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, który wykonuje i przekazuje wymazy do badań.

Opr. MŚ  

 • uczestnicy spotkania
  uczestnicy spotkania
 • uczestnicy spotkania
  uczestnicy spotkania
 • uczestnicy spotkania
  uczestnicy spotkania
 • uczestnicy spotkania
  uczestnicy spotkania