W asyście policjantów trafili do cel - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

W asyście policjantów trafili do cel

Data publikacji 04.05.2021

Długi weekend majowy upłynął kieleckim policjantom m.in. pod znakiem zatrzymywania osób poszukiwanych. Na terenie miasta i powiatu funkcjonariusze ujawnili 16 osób, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Najdłużej za kratkami spędzą 51- letni kielczanin i 30- latek z gminy Chmielnik.

Każdego dnia funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach w trakcie służby prowadzą czynności w celu odnalezienia osób zaginionych oraz zatrzymania ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko w ciągu ostatniego weekendu stróże prawa zatrzymali 16 poszukiwanych.

Jednym z nich był 30- letni mieszkaniec gminy Chmielnik. Ten mężczyzna powinien stawić się do zakładu karnego, by odsiedzieć 4 lata, za przestępstwa narkotykowe. Skazany został zatrzymany w piątek, przez kryminalnych z chmielnickiego komisariatu. Z kolei w sobotę, w ręce kryminalnych wpadł 51- letni kielczanin. Jego zatrzymaniem zajęli się policjanci z komisariatu przy ul. Kołłątaja. Mieszkaniec miasta spędzi za kratkami 5 lat i 6 miesięcy.

 

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

  • zatrzymany w asyście policjantów