Terminale płatnicze w Policji - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Terminale płatnicze w Policji

Data publikacji 30.06.2020

Jeżeli popełniłeś wykroczenie i otrzymałeś mandat karny, masz możliwość dokonanie opłaty korzystając z terminala płatniczego będącego na wyposażeniu funkcjonariuszy. Cała czynność trwa bardzo krótko i nie różni się niczym, od płatności za zakupy w sklepie.

Już od ponad dwóch lat policjanci z garnizonu świętokrzyskiego wyposażeni są w terminale płatnicze. Jeżeli za popełnione wykroczenie osoba kontrolowana otrzymała mandat karny, ma możliwość natychmiastowego uiszczenia grzywny korzystając z terminala płatniczego. Przypominamy, że taka forma płatności nie tylko oszczędza czas ale również ostatecznie kończy procedurę związaną z mandatem karnym. Korzystanie z terminala płatniczego w radiowozie zapobiega ewentualnym przypadkom, w których osoba ukarana zapomina o ustawowym terminie uiszczeniu opłaty.

Wielu kierujących skorzystało już z możliwości zapłacenia kartą, dodając iż było to dla nich dużym ułatwieniem.  Cała czynność trwa bardzo krótko i nie różni się niczym, od płatności za zakupy w sklepie. Po dokonaniu płatności osoba otrzymuje druk mandatu i potwierdzenie opłaty z terminala.

Opr. MB/KM

  • Terminale płatnicze w Policji
  • Terminale płatnicze w Policji
  • Terminale płatnicze w Policji