Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Abyś nie został bohaterem tego filmu

Data publikacji 26.09.2019

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach, to doskonała okazja na zaprezentowanie krótkiego filmu, który jest nieodzownym elementem akcji organizowanej przez Fundację Jesteśmy Blisko pod nazwą „W rytmie serca”. Biorący udział w materiale policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni prezentują jak wygląda współpraca służb na miejscu zdarzenia drogowego.

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wypadków, gdzie kierowcy w mniej lub bardziej świadomy sposób dopuszczają się zachowań zagrażających życiu innych użytkowników dróg. Podczas takich zdarzeń z pomocą przychodzą policjanci, ratownicy medyczni oraz strażacy. Aby każdy mógł zobaczyć jak działają służby oraz jak ważna jest współpraca podczas takiego zdarzenia, powstał krótki film z udziałem policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, ratowników medycznych z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach oraz strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie.

Opr. MJ

Źródło: KPP we Włoszczowie

Opis filmu: Krótki film z udziałem policjantów z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, ratowników medycznych z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach oraz strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włoszczowie.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 25.87 MB)

Powrót na górę strony