Profilaktyka

Wirtualny konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego rozstrzygnięty

Włoszczowscy policjanci włączyli się do konkursu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, który w ostatnich tygodniach przeprowadził online nauczyciel Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie Pan Marcin Sztuka. Komendant Powiatowy Policji we Włoszczowie mł.insp. Mariusz Przyborowski postanowił nagrodzić najlepszych wręczając im nagrody rzeczowe oraz vouchery na wspólną służbę z policjantami ruchu drogowego.

Pomimo trudnej sytuacji w kraju włoszczowscy policjanci postanowili zadbać o edukację profilaktyczną dotyczącą ruchu drogowego. W ostatnich tygodniach na jednym z portali społecznościowych nauczyciel Zespołu Palcówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie Pan Marcin Sztuka przeprowadził pierwszy internetowy konkurs wiedzy o przepisach ruchu drogowego pod nazwą „TEŚCIARZ”. Akcja skierowana była do uczniów szkół podstawowych. Funkcjonariusze bez wahania włączyli się w to przedsięwzięcie i postanowili nagrodzić najlepszych. Test cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Każdego dnia w zabawie brało udziałponad 200 uczniów szkół podstawowych. W konkursie wyłoniono najlepszych w pięciu kategoriach.

W kategorii klas IV najlepszy okazał się być Mikołaj Szymański, jako drugi uplasował się Adrian Urusiński, natomiast miejsce trzecie zajęła Wiktoria Bała- Kowalska.

W kategorii klas V miejsce pierwsze to Julia Dyrek, drugie Dawid Tomasik, natomiast trzecie Wasik.

W kategorii  klas VI  pierwsze miejsce przypadło Julii Nowak, drugie Joannie Suliga, trzecie Igorowi Podstawce.

W kategorii  klas VII pierwsze miejsce zajęła Marta Chuda, drugie Maciej Kosecki i trzecie Szymon Bator

W kategorii klas VIII pierwsze miejsce zajęła Kinga Karpińska, drugie Lena Rak i trzecie Patryk Kozieł.

Serdecznie gratulujemy najlepszym oraz wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Nagrody dla laureatów pierwszego miejsca ufundowane przez Komendę Powiatową Policji we Włoszczowiewręczył dziś ulubieniec dzieci – Koziołek Spoko.

Opr. MJ

Źródło: KPP we Włoszczowie

 • Wirtualny konkurs
  Wirtualny konkurs
 • Wirtualny konkurs
  Wirtualny konkurs
 • Wirtualny konkurs
  Wirtualny konkurs
 • Wirtualny konkurs
  Wirtualny konkurs
 • Wirtualny konkurs
  Wirtualny konkurs
 • Wirtualny konkurs
  Wirtualny konkurs