Profilaktyka - Archiwum
Rozmiar czcionki
- Porozmawiajmy o bezpieczeństwie W piątek o godzinie 17.15 w Ośrodku Wypoczynkowo – Sportowym w Łopusznie odbyła się debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Komendanta Komisariatu Policji w Strawczynie oraz Wójta Gminy Łopuszno.
- Policjanci na spotkaniu „Senior –konsument-bezpieczny i aktywny” W Starostwie Powiatowym w Kielcach odbyło się spotkanie „Senior –konsument-bezpieczny i aktywny” w ramach Kampanii „Bezpieczny i Aktywny Senior”, na którym nie mogło zabraknąć świętokrzyskich policjantów, na co dzień działających na rzecz bezpieczeństwa seniorów.
- Kolejna edycja Olimpiady Bezpieczeństwa za nami Na Targach Kielce odbyła się XI edycja Olimpiady Bezpieczeństwa, która jest finałem całorocznego konkursu profilaktyczno-edukacyjnego "Bezpieczeństwa na 5". Wszystkim uczestnikom osobiście gratulował insp. Artur Bielecki Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie
W piątek o godzinie 17.15 w Ośrodku Wypoczynkowo – Sportowym w Łopusznie odbyła się debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Komendanta Komisariatu Policji w Strawczynie oraz Wójta Gminy Łopuszno.
Policjanci na spotkaniu „Senior –konsument-bezpieczny i aktywny”
W Starostwie Powiatowym w Kielcach odbyło się spotkanie „Senior –konsument-bezpieczny i aktywny” w ramach Kampanii „Bezpieczny i Aktywny Senior”, na którym nie mogło zabraknąć świętokrzyskich policjantów, na co dzień działających na rzecz bezpieczeństwa seniorów.
Kolejna edycja Olimpiady Bezpieczeństwa za nami
Na Targach Kielce odbyła się XI edycja Olimpiady Bezpieczeństwa, która jest finałem całorocznego konkursu profilaktyczno-edukacyjnego "Bezpieczeństwa na 5". Wszystkim uczestnikom osobiście gratulował insp. Artur Bielecki Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.