„Bezpiecznie i zdrowo podczas wakacji” - Profilaktyka - Policja Świętokrzyska

Profilaktyka

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpiecznie i zdrowo podczas wakacji”

O zasadach bezpiecznego letniego wypoczynku dyskutowano dziś w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach w trakcie konferencji pn. „Bezpiecznie i zdrowo podczas wakacji”. Spotkanie otworzyła wojewoda Agata Wojtyszek, a jednym prelegentów był asp. szt. Paweł Dziopa z Wydziału Prewencji KWP w Kielcach.

Dziś w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja pn. „Bezpiecznie i zdrowo podczas wakacji”. Została ona zorganizowana przez Wojewodę Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, a jej adresatami byli nauczyciele, pedagodzy szkolni oraz pracownicy ośrodków pomocy społecznej z naszego regionu.

Jednym z prelegentów był asp. szt. Paweł Dziopa z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji  w Kielcach, który przedstawił jakie działania podejmują świętokrzyscy policjanci, by zapewnić bezpieczeństwo naszym mieszkańcom podczas letniego wypoczynku.

O swoich przedsięwzięciach w tym zakresie opowiedzieli również przedstawiciele urzędu wojewódzkiego, sanepidu, kuratorium oświaty, inspekcji pracy oraz regionalnego centrum krwiodawstwa.

Opr. DJ

Źródło: ŚUW w Kielcach

  • konferencja pn. „Bezpiecznie i zdrowo podczas wakacji”
  • konferencja pn. „Bezpiecznie i zdrowo podczas wakacji”
  • konferencja pn. „Bezpiecznie i zdrowo podczas wakacji”