Konsultacje

Konsultacje internetowe

Od dziś za pomocą Internetu możesz przekazać własne spostrzeżenia i sugestie na temat powstającej „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Nie wychodząc z domu wyraź swoje zdanie. Z pewnością przyczyni się ono do udoskonalenia narzędzia, które ma służyć przede wszystkim społeczeństwu i komunikowaniu się z nim. Tutaj podzielisz się z nami swoją opinią.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz zdając sobie sprawę, że nie każdy może osobiście uczestniczyć w spotkaniach organizowanych obecnie na terenie całego województwa, uruchomiliśmy konsultacje internetowe.
Mapy zagrożeń należy traktować jako istotny element procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. Mają one służyć również optymalnej alokacji zasobów sprzętowo-kadrowych służb, w szczególności do podejmowania decyzji co do tworzenia komisariatów i posterunków Policji.
Warunkiem poprawy efektywności działań w zakresie ograniczania zagrożeń jest współpraca między wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w realizację zadań na rzecz bezpieczeństwa obywateli. Już teraz możesz stać się jednocześnie współtwórcą i recenzentem projektowanej mapy, prezentującej informacje na temat stanu bezpieczeństwa.
Zobacz prezentację

Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką * jest obowiązkowe.


Wpisz w pole znaki widoczne na obrazku 6 + 4 =

Odpowiadając na powyższe pytania nie tylko przekażesz nam swoje zdanie ale przede wszystkim będziesz miał realny wpływ na ostateczny kształt Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Twoje spostrzeżenia trafią do policjantów zajmujących się jej przygotowaniem.
Powrót na górę strony