Poszukiwani

Poszukiwany sprawca kradzieży

Komenda Powiatowa Policji w Jędrzejowie poszukuje widocznego na portrecie pamięciowym mężczyznę, który w dniu 11 maja 2016 roku około godziny 16 dokonał kradzieży pieniędzy oraz biżuterii na kwotę 52 000 złotych na szkodę mieszkańca gminy Małogoszcz.

W związku z tym zdarzeniem sporządzony został portret pamięciowy złodzieja. To mężczyzna w wieku około 40 lat, szczupłej budowy ciała. Wzrost około 180 cm. Twarz pięciokątna, oczy średniej wielkości, nos krótki prosty, broda owalna mała. W chwili zdarzenia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawkiem, koloru szarozielonego prawdopodobnie typu polo, wpuszczona w spodnie.  Spodnie ciemnoniebieskie (jeans). Na miejsce zdarzenie przyjechał samochodem osobowym o numerze rejestracyjnym zaczynającym się na literę „W”.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na portrecie pamięciowym lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jędrzejowie na numer 041 3860205 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

 Źródło: KPP Jędrzejów

  • portret pamięciowy sprawcy
Powrót na górę strony