ODDALI KREW W SŁUSZNEJ SPRAWIE - Klub 23 - Policja Świętokrzyska

ODDALI KREW W SŁUSZNEJ SPRAWIE

Świętokrzyscy policjanci po raz kolejny z chęcią przystąpili do akcji oddawania krwi. Pokazuje to, że nie tylko na co dzień podczas pełnienia służb dbają oni o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców ale także można na nich liczyć, kiedy trzeba dać z siebie coś więcej…i to dosłownie.

Ambulans na placu apelowym kieleckiego Oddziału Prewencji Policji pojawił się już po raz drugi w tym roku. Jednak i tym razem nie zawiedli policjanci, którzy wiedząc, że ich krew może komuś uratować życie, licznie stawili się w punkcie poboru tego cennego daru.

Jest to przykład na to, że można na nich liczyć nie tylko w sytuacjach kiedy widzą na własne oczy niebezpieczeństwo zagrażające czyjemuś zdrowiu lub życiu. Nie są oni także obojętni na stałe apele Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Jak mówią „oddajemy z chęci niesienia pomocy innym ale i dla własnej satysfakcji. Poczucia, że robimy coś w słusznej sprawie.”

Dziś swoją krew oddali funkcjonariusze  Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach jak również funkcjonariusze Straży Granicznej.

 

Opr. MT/MB

Źródło: KWP w Kielcach

  • Policjanci w trakcie akcji
  • Policjanci w trakcie akcji
  • Policjanci w trakcie akcji
  • Policjanci w trakcie akcji
  • Policjanci w trakcie akcji