Aktualności

Kwartalna narada świętokrzyskiej Policji

Data publikacji 09.04.2026

Dziś w Sali Narad im. mjr. Jana Piwnika „Ponurego” odbyła się odprawa kwartalna. Naradzie przewodniczył gospodarz wydarzenia – Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach inspektor Zbigniew Nowak, uczestniczyli w niej także jego zastępcy, komendanci powiatowi i miejski, dowódcy, naczelnicy wydziałów oraz osoby zajmujące samodzielne stanowiska.

Za nami już pierwszy kwartał 2026 roku, zatem to właściwy moment aby omówić i podsumować działania świętokrzyskiej Policji oraz wyciągnąć odpowiednie wnioski. Dzisiejszemu spotkaniu przewodniczył Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach inspektor Zbigniew Nowak wraz z zastępcami – inspektorem Tomaszem Jaroszem oraz młodszym inspektorem Marcinem Chatysem. Naturalną była obecność komendanta miejskiego oraz szefów jednostek powiatowych, dowódców i naczelników poszczególnych wydziałów.

Zaszczytne grono, które zebrało się na Sali Narad dyskutowało dziś nad pracą policjantów oraz ich współpracą z innymi służbami, sądami i prokuraturą. W poszczególnych wystąpieniach naczelników i osób zajmujących samodzielne stanowiska omówiono między innymi pracę wydziału kontroli, prewencji i ruchu drogowego. Podsumowania tej części narady dokonał Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Tomasz Jarosz.

W kolejnej części dzisiejszego spotkania omawiano zagadnienia kryminalne i dochodzeniowo-śledcze, a także plany związane z zaopatrzeniem i inwestycjami, które podsumował młodszy inspektor Marcin Chatys.

Opr. MŚ

Fot. DJ

  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
  • uczestnicy narady
    uczestnicy narady
Powrót na górę strony