Dobre występy policyjnych sportowców!

Data publikacji 27.05.2024

Wczoraj w Suchedniowie odbyła się druga edycja zawodów "Truchty na duktach, bieg na Kruku". Organizatorem zmagań było Nadleśnictwo Suchedniów. Na dystansie 5 km wystartował miejscowy policjant mł. asp. Michał Kołomański. Wśród blisko 100 zawodników zajął drugie miejsce w kategorii „open” i nie miał sobie równych pośród mundurowych. Dobry start odnotowały także reprezentantki Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. W tym samym biegu Monika Gruszczyńska była druga, a mł. asp. Joanna Miernik stanęła na najniższym stopniu podium.

Blisko 200 biegaczy stanęło na starcie niedzielnych zawodów o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Suchedniów "Truchty na duktach, bieg na Kruku". Trasy liczyły 5 i 10 kilometrów. Na krótszym dystansie wystartował suchedniowski policjant mł. asp. Michał Kołomański. Był to kolejny bardzo dobry występ mundurowego lekkoatlety. W kategorii „open” stanął na drugim stopniu podium. W kategorii służb mundurowych nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce.

W niedzielnym biegu udział wzięły również reprezentantki Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Monika Gruszczyńska, na co dzień jest parownikiem cywilnym w Wydziale Wspomagającym, natomiast mł. asp. Joanna Miernik jest dzielnicową w Komisariacie Policji w Bodzentynie. W biegu zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsca. Gratulujemy!