Aktualności

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Nakręć się na...”

Data publikacji 08.03.2024

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w filmowym konkursie pn. „Nakręć się na...”. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach w ramach kampanii promującej służbę w Policji pn. „Dołącz do nas, zostań policjantem". Kampania ta objęta jest honorowym patronatem przez Wojewodę świętokrzyskiego i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa świętokrzyskiego  do udziału w filmowym konkursie  pn. „Nakręć się na...”. Udział w nim mogą wziąć uczniowie indywidualnie lub zespoły reprezentujące klasę. Ich zadaniem będzie nagranie spotu promującego służbę Policji oraz opracowanie hasła zachęcającego do wstąpienia do służby. Zasady konkursu określa załączony poniżej regulamin.  Prace należy przesyłać do 16 kwietnia 2024 roku na adres: Sekcja Psychologów KWP w Kielcach, ul. Seminaryjska 12, 25 - 472 Kielce.

Na laureatów konkursu czekają:

- szkolenie z techniki i taktyki jazdy prowadzone przez instruktorów z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Kielcach (warunkiem wzięcia w nim udziału jest posiadanie prawa jazdy kat. B),

- udział w procesie wizualizacji śladów daktyloskopijnych w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach,

- zajęcia na strzelnicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w których zawiera się możliwość obserwowania zajęć z wyszkolenia strzeleckiego prowadzonych przez instruktorów strzelań policyjnych. Laureaci wezmą udział w mini zawodach strzeleckich. Konkurencja — strzelanie z wiatrówki — karabinka do tarczy punktowej z pozycji leżącej na dystansie 25 metrów.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie miała miejsce 25 kwietnia 2024 roku, podczas Międzynarodowych Targów POLSECURE, a jego wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach w ramach kampanii promującej służbę w Policji pn. „Dołącz do nas, zostań policjantem". Kampania ta objęta została honorowym patronatem przez Wojewodę świętokrzyskiego i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Źródło: KWP w Kielcach

Pliki do pobrania

  • 318.62 KB
    Regulamin
Powrót na górę strony