Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zrób pierwszy krok! Nowe zasady w rekrutacji - film

Data publikacji 27.02.2024

Rekrutacja do służby w świętokrzyskiej Policji jest prosta. Na początek wystarczy złożyć dokumenty. Teraz możesz to zrobić w każdej komendzie powiatowej! Czekamy na Ciebie w poniedziałki do godziny 20:00. Na miejscu dowiesz się wszystkich szczegółów, a my odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy!

Świętokrzyska Policja, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych służbą, upraszcza procedury związane z rekrutacją. Pierwszym etapem podjęcia służby jest złożenie odpowiednich dokumentów. Teraz zainteresowani mogą aplikować w każdej komendzie powiatowej policji, w poniedziałki do godziny 20:00. Przy okazji wizyty kandydaci mogą uzyskać wszelkie informacje oraz odpowiedzi na pytania dotyczące przyjęcia do służby i poszczególnych etapów rekrutacji.

Dodatkowo warto przypomnieć o możliwości sprawdzenia się podczas testu sprawności fizycznej – jest to jeden z etapów podczas procedury przyjęcia do służby. W poniedziałki, na naszej sali treningowej, pod okiem instruktorów zainteresowani mogą sprawdzić swoje możliwości. Cenne wskazówki, porady i konsultacje z pewnością pomogą w osiągnięciu dobrego wyniku. Na trening można umówić się telefonicznie pod numerem 47 802 28 92.

Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące przyjęcia do służby uzyskasz pod numerami: 47 802 16 51 oraz 47 802 16 56 lub w zakładce REKRUTACJA na stronie świętokrzyskiej Policji.

Film w pełnej jakości: https://youtu.be/DrqPN_tfWqo

Film 1.mp4

Pobierz plik 1.mp4 (format mp4 - rozmiar 8.17 MB)

Pliki do pobrania

  • 11.96 KB
Powrót na górę strony