Aktualności

31 latek odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 20.11.2023

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pińczowskiej komendy zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec Pińczowa podejrzany jest o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sprawie blisko 120 gramów narkotyków.

W miniony piątek pińczowscy funkcjonariusze prowadzili czynności w sprawie dwóch osób podejrzanych o posiadanie substancji odurzających. Tego dnia wieczorem mundurowi zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o związek z narkotykowym procederem. Po zatrzymaniu 31-latka policjanci znaleźli przy nim 40 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Na tym jednak nie koniec, gdyż dalsze czynności w jego miejscu zamieszkania, gdzie przebywała 27-letnia kobieta, doprowadziły do zabezpieczenia kolejnych narkotyków. Dwie substancje koloru białego o wadze 6 i 31 gramów oraz blisko 45 gramów substancji koloru żółtego, które po przeprowadzeniu wstępnych badań testerem narkotykowym okazały się amfetaminą i mefedronem. Ponadto, funkcjonariusze ujawnili wagę jubilerską. Wszystkie znalezione środki trafią teraz do analizy laboratoryjnej.

Mężczyzna przyznał się do posiadania wszystkich zabezpieczonych substancji. Jeżeli wyniki ekspertyz laboratoryjnych potwierdzą, że są to narkotyki, odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

 

Opr. ŁS

Źródło: KPP w Pińczowie

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony