Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brawurowa jazda zakończyła się w rzece

Data publikacji 21.07.2015

Wczoraj późnym popołudniem na terenie ogródków działkowych w Staszowie, młody mężczyzna wjechał samochodem do kanału wodnego przy rzece Czarna. 19-latkowi staszowscy policjanci za brawurową jazdę zatrzymali prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych, wówczas staszowscy policjanci otrzymali informację, że na terenie ogródków działkowych w Staszowie do kanału przy rzece Czarna wjechał pojazd osobowy. Na miejsce natychmiast udał się policyjny patrol, który zastał osobowe Daewoo zaparkowane w kanale wypełnionym wodą. Jak ustalili mundurowi pojazdem kierował 19-letni mieszkaniec gminy Staszów, a oprócz niego w pojeździe podróżowali trzej młodzi pasażerowie w wieku od 15 -17 lat. Jak się później okazało 19 - latek na przyległym do kanału parkingu i drodze dojazdowej wykonywał niebezpieczne manewry pojazdem Daewoo.

Podczas jednego z manewrów młody kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał do kanału. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nastolatek był trzeźwy a uprawnienia do kierowania posiadał od 15 miesięcy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie młody mężczyzna stracił już prawo jazdy.

Policjanci przestrzegają przed brawurową jazdą i nieodpowiedzialnym zachowaniem. Wobec takich kierowców będą wyciągane odpowiednie sankcje karne.


 

Opr. MD

Źródło: KPP w Staszowie


 

  • Pojazd po zdarzeniu
  • Pojazd w rzece
Powrót na górę strony