Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 21.07.2015

Kilkanaście minut po godzinie dwudziestej trzeciej, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Busku – Zdroju otrzymał informację o zaginięciu 49 – letniego mieszkańca gminy Gnojno. Sytuacja wyglądała dramatycznie, ponieważ mężczyzna pozostawił bliskim list. Z jego treści wynikało, iż może zrobić sobie krzywdę. Służby ratunkowe od razu rozpoczęły poszukiwania.

W rejon miejscowości, w której zgłoszono zaginiecie natychmiast udali się policjanci pełniący służbę patrolową. Po pewnym czasie z pomocą pospieszyli strażacy – ochotnicy oraz dodatkowe siły policyjne. Z pomocą przybył również przewodnik z psem służbowym z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Poszukiwanie trwały przez całą. Niestety w tym czasie nie udało się odnaleźć zaginionego 49 – latka.

Dzisiaj od rana rozpoczęły się ponowne poszukiwania. Stróże prawa wznowili działania w miejscu gdzie mężczyzna był widziany po raz ostatni. Pojawił się też nowy ślad. Znajoma zaginionego widziała go w Busku – Zdroju.  Policjanci natychmiast sprawdzili ten trop i odnaleźli 49 -latka w centrum miasta.  Mieszkańca gminy Gnojno przekazano pod opiekę personelu medycznego. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Po raz kolejny dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu służb ratunkowych, odnaleziono zaginionego desperata.

 

Opr. TP

Źródło: KPP w Busku – Zdroju

  • policjanci w trakcie poszukiwań
Powrót na górę strony