Skarżyscy policjanci ścigali się w Starachowicach

Data publikacji 30.05.2022

Bardzo dobrze zaprezentował się kom. Marek Kowalik w wyścigu kolarskim „Starachowicka Strzała”. Policjant ze Skarżyska-Kamiennej zajął 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej i był 12. w całej stawce kolarzy. W zmaganiach na szosie wzięło udział ponad 120 zawodników z całej Polski. W zawodach o stawkę zadebiutował także inny mundurowy ze skarżyskiej komendy. Nadkom. Piotr Mamla był 13. na mecie w kategorii M-40 i 42. w kategorii open.

W niedzielę w Starachowicach odbyła się szósta edycja wyścigu kolarskiego „Starachowicka Strzała. Ulicami miasta ścigało się przeszło 120 kolarzy z całego kraju. W peletonie nie zabrakło skarżyskich policjantów. Kom. Marek Kowalik ścigał się na dystansie 61 km i po raz kolejny w tym roku stanął na końcowym podium imprezy. W kategorii M-40 był trzeci, a pośród całej stawki zajął dwunastą lokatę. Na starcie zawodów zameldował się także inny skarżyski stróż prawa. Dla nadkom. Piotra Mamli był to udany debiut w wyścigu o stawkę. W swojej kategorii był trzynasty, a kategorii open zajął czterdzieste drugie miejsce. Gratulujemy!