Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł ciastko i uszkodził drzwi

Data publikacji 05.05.2022

Służba pełniona w Policji nigdy nie kończy się w momencie zdjęcia munduru. Udowodnił to wczoraj wieczorem policjant jędrzejowskiej komendy, który w trakcie zakupów w jednym z supermarketów na terenie Jędrzejowa zatrzymał sprawcę kradzieży oraz zniszczenia drzwi wejściowych. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Do całej sytuacji doszło wczoraj wieczorem około godziny 18.00 w jednym z marketów na terenie Jędrzejowa. Wtedy to, funkcjonariusz wydziału kryminalnego jędrzejowskiej komendy, robiąc zakupy w markecie zauważył mężczyznę, który dokonał kradzieży ciastka, po czym nie płacąc zaczął uciekać. Funkcjonariusz widząc zdarzenie natychmiast postanowił ruszyć za nim by udaremnić mu kradzież. Po chwili sprawca zatrzymał się na szklanych drzwiach, które uszkodził. Kradzież ciastka za 7.99 oraz uszkodzenie drzwi za 5000 złotych mieszkaniec gminy Małogoszcz znajdzie swój finał w sądzie.

Wzorowa postawa jędrzejowskiego stróża prawa zasługuje na uznanie i pokazała, że policjantem jest się nie tylko w trakcie pełnionej służby, ale i poza nią.

Opr. PM

Źródło: KPP w Jędrzejowie

Powrót na górę strony