Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Fotografia pasją ćmielowskiego dzielnicowego

Data publikacji 10.02.2022

Mł. asp. Adrian Sidor obecnie pełni służbę jako dzielnicowy w Komisariacie Policji w Ćmielowie. Mundur policyjny założył w 2010 roku. Pomimo wielu codziennych zadań związanych ze służbą, stróż prawa znajduje wolny czas na swoje zainteresowania związane z fotografią.

Zawód policjanta to zajęcie odmienne od innych zawodów. Wpływ na to ma niekiedy częsty stres, a także obcowanie ze światem przestępczym. Służba w Policji bardzo często wiąże się z nienormowanymi godzinami pracy. Przez to stróżom prawa ciężko jest wygospodarować czas na realizację własnych zainteresowań i pasji. Jednakże wśród naszych kolegów policjantów nie brakuje osób, które posiadają hobby. Jednym z nich jest mł.asp. Adrian Sidor pełniący funkcję dzielnicowego w Komisariacie Policji w Ćmielowie.

Głównymi obiektami zdjęć mł. asp. Adriana Sidora są zwierzęta i przepiękne krajobrazy, które możemy zobaczyć nie tylko na terenie pow. ostrowieckiego, ale również i całego kraju. Dodajmy, że robienie zdjęć zwierzętom jest prawdopodobnie jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Główną przeszkodą jest dystans, gdyż łatwo je spłoszyć. Często wykonanie dobrego ujęcia wymaga od fotografa ogromnej cierpliwości i opanowania. Zwykle trzeba spędzić wiele godzin, by trafić na okazję zrobienia idealnego zdjęcia.

Stróż prawa całymi godzinami mógłby opowiadać o swojej pasji i wychwytywaniu czasem najmniejszych, ale jakże pięknych rzeczy o których zapominamy w codziennym pośpiechu.

Naszemu policjantowi serdecznie gratulujemy posiadanej pasji.

 

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

  • Fotografie policjanta.
  • Fotografie policjanta.
  • Fotografie policjanta.
  • Fotografie policjanta.
  • Fotografie policjanta.
  • Fotografie policjanta.
Powrót na górę strony