Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ze słodyczami trzeba uważać!

Data publikacji 08.07.2021

Wczoraj dzielnicowy z buskiej komendy na jednej z ulic miasta zauważył grupę osób. Okazało się, że kobieta potrzebowała pomocy. 63-latka poczuła się źle po zjedzeniu ciastka z lodówki. Kobieta trafiła do szpitala. Okazało się, że powodem złego samopoczucia były narkotyki, które zawierała zjedzona babeczka.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju, na jednej z ulic miasta zauważył spore zamieszanie. Postanowił to sprawdzić i podszedł do grupki zebranych osób. Okazało się, że kobieta potrzebowała pomocy, świadkowie mówili, że karetka pogotowia już została wezwana.

Mąż 63-latki będący na miejscu oświadczył, że żona poczuła się źle po zjedzeniu babeczki, która znajdowała się w lodówce. Jej stan był na tyle poważny, że postanowił zawieźć ją do szpitala. W pewnym momencie musieli nawet przerwać podróż i wezwać pomoc na miejsce.

Pozostałe ciastka mężczyzna zabrał z domu, by je pokazać lekarzowi. Dzielnicowy poinformował o całej sytuacji dyżurnego. Pojawiło się podejrzenie, że zjedzone ciastka mogą zawierać nielegalne substancje. Do akcji wkroczyli kryminalni, którzy na miejscu wykonali wstępne badanie. Tester wykazał, że ciastka zawierają marihuanę.

Okazało się, że feralne słodycze mogą należeć do syna 63-latki. Policjanci odwiedzili miejsce jego zamieszkania. 37-latek został zatrzymany. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić, skąd w lodówce wzięły się te niecodzienne dania. Zabezpieczone dwie babeczki trafią do laboratorium, policjanci pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tej sprawy.

Opr. MŚ

Źródło: KPP w Busku-Zdróju

  • zabezpieczone substancje
    zabezpieczone substancje
Powrót na górę strony