Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany sprawca pobicia

Data publikacji 30.04.2016

Kieleccy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji ustalili oraz zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że był on jednym ze sprawców pobicia, do którego doszło w miniony wtorek w centrum miasta.

Funkcjonariusze gdy tylko otrzymali informację natychmiast pojawili się na miejscu i dokładnie sprawdzali wszelkie szczegóły całego zajścia. Policjanci bardzo dokładnie przyjrzeli się tej sytuacji i tylko wnikliwa analiza zebranego materiału pozwoliła na ustalenie sprawców pobicia mężczyzny, które miało miejsce w miniony wtorek w godzinach dopołudniowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń stróżów prawa, do zdarzenia doszło nieopodal przystanku autobusowego w centrum miasta.

Skrupulatna praca funkcjonariuszy pozwoliła na ustalenie dwóch sprawców zdarzenia. Jeden z nich to 26-letni mieszkaniec Kielc. Został on zatrzymany przez policjantów w miniony czwartek. Ponieważ istniała obawa, że mężczyzna może być niebezpieczny, kryminalnych wsparli kieleccy antyterroryści.

26-latek decyzją sadu wczoraj został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Zatrzymanie drugiego ze sprawców to tylko kwestia czasu.

 

Opr. MT

Źródło: KMP w Kielcach

Powrót na górę strony