Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka opiekowała się dziećmi

Data publikacji 09.04.2016

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 31- letnia mieszkanka Kielc, która opiekowała się dwoma synami w wieku 4 i 6 lat. W jej mieszkaniu interweniowali policjanci z Komisariatu II Policji w Kielcach. Nieodpowiedzialna matka odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj po godz. 18 policjanci z Komisariatu II Policji w Kielcach otrzymali zgłoszenie, że pijana matka opiekuje się dziećmi. Z informacji wynikało także, że 4 i 6 latek od tygodnia nie uczęszczają do przedszkola i szkoły. Mundurowi pojechali, aby to sprawdzić.

Policjanci, którzy przybyli pod wskazany adres, zastali tam 31- letnią pijana matkę oraz jej dwóch synów. Od kobiety było czuć silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 1,6 promila alkoholu. Kobieta została zatrzymana. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała chłopców do szpitala na badania. Po tym dzieci trafiły do placówki wychowawczej.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Opr. KT

Źródło: KMP w Kielcach

Powrót na górę strony