Poszukiwani trafili za kraty - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Poszukiwani trafili za kraty

Data publikacji 16.09.2020

Kieleccy policjanci ostatniej doby zatrzymali ośmiu poszukiwanych. Wszyscy pomimo wydania prawomocnych wyroków nie stawili się do aresztu, aby odbyć karę. Najdłużej, bo 3 lata spędzi w celi 27- latek z gminy Piekoszów. Tego mężczyznę zatrzymali na terenie Radomia kryminalni z komisariatu w Chęcinach i kieleckiej komendy miejskiej.

Każdego dnia funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach w trakcie służby prowadzą czynności w celu odnalezienia osób zaginionych oraz zatrzymania ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko w ciągu ostatniej doby stróże prawa zatrzymali ośmiu poszukiwanych.

Najdłużej za kratami spędzi mieszkaniec gminy Piekoszów, zatrzymany przez mundurowych z Komisariatu Policji w Chęcinach, wspartych przez funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy miejskiej. Policjanci podejrzewali, że 27- latek ukrywa się na terenie Radomia. Poszukiwania mężczyzny trwały od 30 kwietnia tego roku, bowiem nie stawił się do zakładu karnego. We wtorek kryminalni pojechali pod ustalony adres i zapukali do drzwi. W pomieszczeniach napotkali poszukiwanego mężczyznę, który został zatrzymany. 27- latek trafił już do celi, gdzie spędzi najbliższe 3 lata za rozbój.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach