Wybieramy "Policjanta Roku" - etap wojewódzki - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wybieramy "Policjanta Roku" - etap wojewódzki

Data publikacji 26.06.2019

Każdy zapewne zna policjanta, który wyciągnął do nas pomocną dłoń. Dla którego służba to nie tylko praca, ale przede wszystkim misja. Słyszymy i czytamy o funkcjonariuszach, którzy uratowali komuś życie bądź zapobiegli przestępstwu. Plebiscyt „Policjant Roku”, który został zorganizowany przez redakcję Echa Dnia i Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach to forma podziękowania i wyróżnienia najlepszych funkcjonariuszy w naszym województwie.

Celem akcji Echa Dnia i Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach jest promocja funkcjonariuszy oraz przybliżenie ich codziennej pracy. Zależy nam, aby pokazać policjantów, których postawa pozytywnie się wyróżnia oraz takich, którzy pozostają anonimowi, choć wielokrotnie udzielali pomocy innym. Policjant Roku to plebiscyt, który jest doskonałą okazją do podziękowania tym, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo dla których służba to nie tylko praca, ale przede wszystkim misja. Chcemy wyróżnić policjantów, którzy ratują ludzkie życia, potrafią sobie radzić w trudnych sytuacjach, są zaangażowani, empatyczni, a przede wszystkim pomagają mieszkańcom. Akcja ma na celu wyróżnienie i podziękowanie najlepszym funkcjonariuszom służb mundurowych za trud ich codziennej pracy, a także inicjatywy podejmowane poza służbowymi obowiązkami.

Pierwszy etap został już zakończony. Obecnie trwa etap wojewódzki, w którym rywalizuje 15 funkcjonariuszy cieszących się największym zaufaniem - 12 zwycięzców w powiatach oraz 3 z największą liczbą głosów z Kielc i powiatu kieleckiego. Głosowania zakończy się w środę 10 lipca o godzinie 23.

Zagłosuj na Policjanta Rok - https://echodnia.eu/swietokrzyskie/pomocny-przyjazny-uratowal-komus-zycie-wybierzemy-policjanta-roku-2019-w-wojewodztwie-swietokrzyskim/ar/c15-14165965

Źródło: Echo Dnia