Odpowiedzą za uszkodzenie samochodu - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za uszkodzenie samochodu

Data publikacji 14.09.2018

W minioną środę ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 50 i 58 - lat podejrzanych o uszkodzenie samochodu. Sprawcy dokonali zniszczenia karoserii osobowego forda powodując straty w wysokości około 4000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia br. Dyżurny ostrowieckiej komendy policji otrzymał wtedy zgłoszenie o uszkodzeniu karoserii osobowego Forda, do którego doszło w pobliżu jednego z hoteli na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Nieustaleni wówczas sprawcy zniszczyli trzy elementy samochodu powodując straty w wysokości około 4000 złotych na szkodę 31 – letniej właścicielki.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich z ostrowieckiej komendy. Ich drobiazgowa praca doprowadziła do ustalenia sprawców zniszczenia. W miniona środę policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego w wieku 50 i 58 lat odpowiedzialnych za dokonanie tego przestępstwa. Obaj usłyszeli już zarzuty. Teraz odpowiedzą przed sądem. Za uszkodzenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. SK

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim