Zatrzymani za pobicie - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za pobicie

Data publikacji 10.07.2018

Wizytą w policyjnym areszcie zakończyli dzisiejszy wieczór dwaj mężczyźni, zatrzymani w centrum miasta. 31- i 18- latek na jednym z przystanków pobili 55- latka. Dzięki szybkim działaniom służb sprawcy po kilkunastu minutach byli zatrzymani. Za pobicie odpowiedzą przed sądem, a grozi im do 3 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek w centrum Kielc. Około 0:30 do będącego na jednym z przystanków 55- latka podeszło dwóch nieznanych mężczyzn, którzy bez powodu zaczęli go bić. Po chwili sprawcy uciekli w boczną uliczkę. Na miejsce ruszyli mundurowi z Komisariatu Policji III w Kielcach, którzy szybko ustalili rysopisy sprawców. Informacja o podejrzewanych trafiła do wszystkich służb. Chwilę później na kieleckim Rynku policjanci wsparci przez strażników miejskich napotkali poszukiwanych mężczyzn. Sprawcami okazali się doskonale znani kieleckim stróżom prawa 31- i 18- latek. Mężczyźni, którzy w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, trafili do policyjnej celi.

Zatrzymani teraz trzeźwieją w areszcie. Gdy dojdą do siebie, usłyszą zarzut pobicia 55- latka. Za to przestępstwo grozi im do 3 lat więzienia.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

  • Zatrzymani
  • Zatrzymani