Z narkotykami w samochodzie - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z narkotykami w samochodzie

Data publikacji 16.05.2018

Wczoraj pińczowscy kryminalni zatrzymali 31–latka, który posiadał przy sobie substancje wstępnie rozpoznane jako amfetamina i marihuana. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową podczas wykonywanych czynności natknęli się na 31 – letniego mieszkańca Pińczowa podejrzewanego o posiadanie środków zabronionych. Gdy przystąpili do jego kontroli, mężczyzna podjął próbę ucieczki, ale na niewiele się to zdało. Kryminalni nie pozwolili mu się oddalić, a zaraz potem znaleźli w jego aucie zawiniątka z białym proszkiem, który po wstępnym sprawdzeniu okazał się amfetaminą oraz z suszem roślinnym, zidentyfikowanym jako marihuana. Dalsze czynności sprawiły, że policjanci znaleźli kolejną porcję zakazanego suszu roślinnego oraz przyrządy służące do jej zażywania i porcjowania.

Mężczyzna przyznał się do tego, że część znalezionych środków zabronionych należy do niego i że je wcześniej zażywał. Policjanci sprawdzą też czy nie prowadził auta będąc pod ich wpływem. Za posiadanie narkotyków 31- latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. D.S

Źródło: KPP w Pińczowie

  • Z narkotykami w samochodzie