Konsultacje społeczne w Ożarowie - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konsultacje społeczne w Ożarowie

Data publikacji 16.05.2018

Wczoraj w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie odbyła się sesja Rady Gminy. W zebraniu uczestniczył Komendant Komisariatu Policji w Ożarowie i dzielnicowy miasta Ożarów.

Komendant Komisariatu Policji w Ożarowie kom. Zbigniew Gaweł oraz dzielnicowy st. sierż. Piotr Sałata, uczestniczyli w sesji Rady Miasta i Gminy, która odbyła się wczoraj w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie. Podczas posiedzenia kom. Zbigniew Gaweł przedstawił zgromadzonym analizę przestępstw jakie zaistniały na terenie miasta i gminy w 2017 roku oraz omówił najistotniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem. Komendant omówił działania jakie podejmują policjanci na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Ożarów oraz prowadzone działania profilaktyczne.

Natomiast dzielnicowy st. sierż. Piotr Sałata omówił realizowane na terenie miasta Ożarowa działanie priorytetowe. Celem działania priorytetowego określonego do realizacji przez dzielnicowego jest wyeliminowanie problemu jakim jest spożywanie alkoholu w rejonie osiedla Wzgórze w Ożarowie.

Spotkanie to było znakomita okazją dla mieszkańców aby mogli podzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, i innych zagrożeń w ich najbliższym otoczeniu. Natomiast policjantom pozwoli na zdiagnozowanie i określenie potrzeb społeczeństwa związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 

Opr. AF

Źródło: KPP w Opatowie

  • Konsultacje społeczne w Ożarowie
  • Konsultacje społeczne w Ożarowie
  • Konsultacje społeczne w Ożarowie
  • Konsultacje społeczne w Ożarowie