Aktywne ferie z dzielnicowymi - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Aktywne ferie z dzielnicowymi

Data publikacji 13.02.2018

Sandomierscy policjanci w ramach akcji "Bezpieczne ferie 2018" wspierają aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży. Wczoraj dzielnicowi wzięli udział w „Feryjnym Turnieju Piłkarskim dla Młodzieży” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu, podczas którego rozmawiali o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu.

Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkolnych obowiązków. Nie wolno jednak zapominać, iż  właśnie w tym okresie dzieci narażone są na szereg niebezpieczeństw. Dlatego policjanci w trosce o bezpieczeństwo uczniów w ramach działań „Bezpieczne Ferie 2018” spotykają się z nimi i rozmawiają o ewentualnych zagrożeniach podczas zimowego wypoczynku.

Wczoraj sandomierscy dzielnicowi podczas Turnieju Piłkarskiego zorganizowanego przez  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu przeprowadzili  warsztaty na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych, zagrożeń uzależnienia od  tytoniu, narkotyków oraz  dopalaczy. Prelekcje prowadzili  sierżant Wojciech Bosak oraz sierżant sztabowy Dominik Madej, który zaprezentował również sposób zamieszczania zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Opr. PM

Źródło: KPP Sandomierz

  • Aktywne ferie z dzielnicowymi
  • Aktywne ferie z dzielnicowymi