Ukradł portfel z dokumentami - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł portfel z dokumentami

Data publikacji 12.01.2018

Przed sądem ze swojego zachowania będzie tłumaczył się 44- latek, zatrzymany w środowe popołudnie przez kryminalnych z Komisariatu Policji II w Kielcach. Mieszkaniec miasta w ubiegły piątek dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami, kartami płatniczymi i pieniędzmi. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek policjanci z komisariatu przy ul. Kołłątaja otrzymali zgłoszenie, że w jednym z osiedlowych sklepów nieznany sprawca okradł 39- letnią kobietę z portfela, dokumentów, karty płatniczej i pieniędzy w kwocie 400 złotych. Do czynności natychmiast włączyli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Kielcach. Stróże prawa zebrali i dokładnie przeanalizowali wszystkie informacje mające związek z zaistniałym zdarzeniem. Ich praca szybko przyniosła efekt, w postaci ustalenia danych sprawcy. W środowe popołudnie policjanci dotarli do jednego z mieszkań na kieleckiej Podkarczówce i zapukali do drzwi podejrzewanego 44- latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na przesłuchanie.

Teraz mieszkaniec Kielc będzie ze swojego zachowania tłumaczył się przed sądem. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach