Mała szafka, a w niej… krzaczek - Aktualności - Policja Świętokrzyska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mała szafka, a w niej… krzaczek

Data publikacji 19.05.2017

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 21- latka, który w swoim mieszkaniu posiadał krzak konopi oraz aparaturę służącą prawdopodobnie do uprawy nakrotyków. Młodemu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek popołudniu kryminalni kieleckiej komendy prowadzili działania na terenie osiedla Czarnów. Policjanci dotarli do mieszkania znanego im wcześniej 21- latka. Młody kielczanin w przeszłości był notowany za posiadanie środków odurzających. Stróże prawa podejrzewali, że nie skończył z nielegalnym procederem. Przeszukanie mieszkania tylko potwierdziło, że mieli rację. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili krzak konopi i szklane „lufki”. Ponadto mundurowi zabezpieczyli szafkę, w której był zainstalowany osprzęt służący prawdopodobnie do uprawy narkotyków. 21- latek został zatrzymany.

 

Teraz młody mężczyzna odpowie za uprawę środków zabronionych oraz posiadanie przyrządów do tego służących. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Opr. K.M.

Źródło: KMP w Kielcach